Imprezy Integracyjne / Eventy

Eventy

Jabłoniowy Dworek

Jabłoniowy Dworek Kociewie jako jedna z nielicznych tego typu firm w Polsce posiada ogrodzony teren o powierzchni 12ha, z parkingiem na 1000 samochodów, gdzie organizujemy głównie imprezy dla firm, pikniki, festyny, nawet        dla  10 000 osób. Znajdujemy się z dala od miejskiego zgiełku, co sprzyja dobremu samopoczuciu i świetnej zabawie.  Zapewniamy profesjonalną organizację imprez  prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz zaplecze sanitarne, catering, namioty restauracyjne.

Zabawa w Jabłoniowym Dworku Kociewie  pozwoli na zacieśnienie stosunków koleżeńskich między współpracownikami co zwiększy efektywność pracy i  poprawi atmosferę w firmie.

W naszej ofercie znajdują się imprezy tematyczne:

–  wydarzenia sportowe i rekreacyjne z atrakcjami m.in.: quady, paint-ball, kula sferyczna, wspinaczka, rodeo, boiska piłkarskie, jazda na segway’ach, pokazy sokolnicze, pokazy chemiczne, pokazy pirotechniczne,  mini  turnieje golfowe i tenisowe, kuligi, strzelanie z łuków, dojenie krowy, symulator wyścigów F1, przejażdżki konne , nauka gry na bębnach, zajęcia plastyczne, malowanie ciała, atrakcje dla dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów i wiele, wiele innych…

–  imprezy taneczne pod namiotami

–  koncerty sceniczne

–  pikniki

–  festyny

–  wszelkie imprezy masowe

–  rejsy połowowe i rekreacyjne po Bałtyku, Zalewie Wiślanym i Wiśle

–  warsztaty sushi pod okiem wyspecjalizowanych Sushimasterów

 

Zapewniamy:

–  organizację i prowadzenie imprezy

–  namioty gastronomiczne z ławo stołami na każdą ilość gości

–  catering

–  zaplecze sanitarne

–  zabezpieczenie medyczne imprezy

 

  Na państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie koncepcje imprez. W naszej ofercie znaleźć można m.in.:  koncerty, podział terenu na kontynenty lub  zamianę go w wioskę tematyczną np.:  rycerską, indiańską lub wesołe miasteczko z karuzelą.

Jesteśmy dla Was 24H.

Dziękujemy za kontakt.

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty